PRŮZKUM WEBOVÝCH STRÁNEK

Získejte zpětnou vazbu od správných uživatelů ve správný čas – přesně ve chvíli, kdy interagují s vaším webem

Vyzkoušet zdarmašipka v pravo

Rozumění návštěvníkům vašeho webu

Zatímco data z analýzy webu vám mohou ukázat, jak uživatelé jednají, neřeknou vám proč. Klíč k pochopení motivací, problémů a důvodů, proč návštěvníci nekonvertují, je v přímém dotazování se jich.

Ptejte se uživatelů ve správném kontextu

Nasazením průzkumů v klíčových bodech uživatelské cesty získáte cennou zpětnou vazbu přímo v kontextu akcí, které na vašem webu provádějí. Tento přístup poskytuje okamžité a relevantní informace.

Spojení výsledků s vašimi interními daty

Integrujte odpovědi z průzkumů do vašich interních systémů pro získání komplexního pohledu na zákaznickou spokojenost. Toto propojení pomůže lépe určit priority a směřování vašich projektů.

Lepší rozhodnutí na základě spolehlivých dat

  • Kdo jsou vaši uživatelé?
  • Jaký mají názor na váš web?
  • Proč uživatelé nekonvertují nebo se nepřihlašují?
  • Jak je vnímána vaše nabídka a služby?
  • Na jaké funkce vašeho webu se stále čeká?
  • Jak je hodnocena vaše zákaznická podpora?

Startquestion vám poskytuje plnou kontrolu nad průzkumy webových stránek

Přizpůsobení designu průzkumu

Upravte vzhled a barvy vašeho průzkumu tak, aby odrážely vaši značku. Nastavte časování zobrazení průzkumu – ať už okamžitě po vstupu na stránku, po prohlédnutí určité části, po uplynutí konkrétní doby na webu, nebo při pokusu o opuštění stránky. Tato personalizace zvyšuje relevantnost a zapojení respondentů.

Jeden kód pro všechny průzkumy (widgety)

Zjednodušte proces nastavení průzkumů. Stačí jednou nainstalovat kód průzkumu na vaše webové stránky a následně můžete spouštět veškeré průzkumy přímo z panelu Startquestion. Tento efektivní přístup šetří čas a usnadňuje správu.

Přesně cílené průzkumy

Vytvářejte průzkumy na webu cíleně na základě uživatelského chování nebo specifických atributů. Můžete například reagovat na výsledky NPS, používané služby nebo typy předplatných, což umožňuje dosáhnout větší přesnosti a relevance.

Integrace s vaším systémem

Automatizujte odesílání uživatelské zpětné vazby do vašeho CRM, Google Analytics nebo ji sdílejte přes Slack. Nastavení průzkumu proveďte jednou a nechte automatizaci zajistit průběžné zpracování a distribuci dat.

FAQ

Snadno použitelný nástroj Enterprise úrovně pro sběr zpětné vazby uživatelů z webových stránek

Vyzkoušet zdarmašipka v pravo ikonka kola ikonka kola