Proč se zaměstnanci nechtějí zapojit do života společnosti?

Podle výzkumů v oblasti HR, spokojení zaměstnanci jsou ve své práci mnohem více angažovaní a motivovaní. Využijte osvědčené metody měření spokojenosti zaměstnanců (ESAT) a jejich závaznosti (eNPS) pro získání důkladného přehledu o silných a slabých stránkách vaší společnosti. Udržujte tak průběžný přehled o situaci a efektivně reagujte na výzvy.

Chcete si o nabídce nejprve promluvit? Kontaktujte nás

Důvěřují nám

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Objevte výhody průzkumu zaměstnanecké spokojenosti

Vyšší pracovní efektivita

Spokojený a motivovaný zaměstnanec je klíčem k úspěchu každé společnosti. Zvýšená angažovanost týmu přináší vyšší pracovní efektivitu a lepší finanční výkonnost společnosti.

Lepší firemní značka

Pokud se zaměřujete na rozvoj firemní značky, pak je průzkum zaměstnanců cennou investicí. Firmy, které pečují o své zaměstnance a snaží se porozumět jejich potřebám, jsou pro ně jako magnet.

Rychlá identifikace problémů

Průzkumy zaměstnanců vám umožní prozkoumat míru jejich zapojení a pochopit hlavní výzvy a obavy, kterým čelí v práci. Pravidelné sledování spokojenosti vám pomůže identifikovat a řešit problémy dříve, než se vyvinou v krizi a přimějí zaměstnance odejít.

Vytváření kultury zpětné vazby

Ukažte svým zaměstnancům, že jejich názory jsou pro vás důležité. Využijte získanou zpětnou vazbu k implementaci zásadních změn, které pozitivně ovlivní firemní kulturu. Zlepšení komunikace a toku informací ve vaší společnosti přináší obrovskou hodnotu.

Funkce Startquestion užitečné pro průzkum zaměstnanecké spokojenosti

Záruka anonymity pro zaměstnance

Zajištění anonymity je klíčové pro otevřenou a upřímnou zpětnou vazbu od zaměstnanců. Ujistěte své zaměstnance, že průzkum je bezpečný a anonymní; upřímná zpětná vazba je pro vás nejdůležitější, protože jen tak získáte skutečně hodnotné názory.

Personalizovaný průzkum

Vytvoření intuitivního a snadno vyplnitelného dotazníku je u nás samozřejmostí. Zaměřujeme se na optimální strukturu dotazníku a v případě souhlasu zaměstnanců s otevřeným průzkumem nabízíme možnost osobní personalizované pozvánky k účasti a další personalizaci průzkumu.

Připravené šablony a automatické doručování průzkumu

Chápeme, že čas je cenný. Ve spolupráci s HR odborníky jsme pro vás připravili široký výběr šablon pro průzkumy spokojenosti zaměstnanců. Navíc nabízíme flexibilní možnosti distribuce průzkumů – od e-mailů a SMS po QR kódy a webové dotazníky – které lze snadno nastavit pro automatizované odesílání.

Pokročilá analýza jedním kliknutím

Naše analytické nástroje vám umožní hloubkově zkoumat shromážděnou zpětnou vazbu. Můžete snadno filtrovat výsledky podle různých kritérií a sledovat změny ve spokojenosti zaměstnanců v čase. Jedním kliknutím můžete vytvářet srovnávací žebříčky a získat přehled o vývoji angažovanosti zaměstnanců.

Pravidelné reporty a živé výsledky

Se Startquestion můžete efektivně sdílet výsledky svých průzkumů. Poskytujeme možnost sledování přicházejících výsledků v reálném čase prostřednictvím ŽIVÝCH reportů. Rovněž můžete rychle generovat vizuálně atraktivní reporty ve formátu DOCX nebo PDF, nebo nastavit pravidelné zasílání výsledků manažerům a dalším zainteresovaným stranám.


Nevyhovuje vám tento vzor? Napište nám, jaké téma vás zajímá


Podívejte se na další vzory dotazníků z kategorie lidské zdroje (HR)

Zobrazit více

Máte nějaké dotazy ohledně průzkumů spokojenosti zaměstnanců?

Vytvořte si bezplatný účet na Startquestion

Chcete si o nabídce nejprve promluvit? Kontaktujte nás

Startquestion oceňují uživatelé na celém světě