Inspirujte se a začněte vytvářet online průzkumy!

Podívejte se na naše bezplatné šablony online průzkumů níže a začněte rychle a snadno vytvářet průzkumy na platformě Startquestion.

Zpětná vazba zákazníka (CX)

Online průzkumy a průzkumy spokojenosti zákazníků jdou ruku v ruce. Jsou to vynikající nástroje pro specialisty v oblasti zákaznické zkušenosti (CX), manažery zákaznických služeb, majitele internetových obchodů a konečně i správní rady společností, neboť představují klíčové ukazatele pro rozhodování v obchodním prostředí. Podívejte se na následující bezplatné šablony online průzkumů a začněte vytvářet svůj průzkum na platformě Startquestion.
Zobrazit vše

Lidské zdroje (HR)

Průzkumy spokojenosti zaměstnanců a kandidátů jsou klíčové pro zdravý rozvoj každé společnosti. Naše hotové šablony dotazníků, připravené ve spolupráci s personalisty, vám umožní poznat a měřit spokojenost a angažovanost zaměstnanců v každé fázi jejich cesty v organizaci.
Zobrazit vše

Uživatelská zkušenost (UX)

Poznejte lépe své uživatele, zdokonalte svůj web, zvyšte konverze a vytvořte dokonalou nabídku vašeho e-commerce řešení. Online uživatelský průzkum může vaší organizaci přinést mnoho výhod. Podívejte se na níže uvedené bezplatné šablony online průzkumu a začněte vytvářet svůj průzkum na platformě Startquestion.
Zobrazit vše

Business & Marketing

Průzkumy týkající se obchodu a marketingu jsou skvělým způsobem, jak získat informace od stávajících i potenciálních zákazníků ohledně budoucího rozvoje vaší organizace. Podívejte se na níže uvedené bezplatné šablony online průzkumu a začněte vytvářet svůj průzkum na platformě Startquestion.
Zobrazit vše

Ostatní průzkumy

Průzkumy trhu, průzkumy mezi zaměstnanci a zákazníky a dotazníky používané ve vzdělávání jsou jen některé z oblíbených způsobů využití online průzkumů. Jsou také skvělým nástrojem pro provádění osobnostního testu, sběr demografických informací nebo získávání zpětné vazby ohledně zdravého životního stylu, stravování a zájmu o čtení. Podívejte se na níže uvedené bezplatné šablony online průzkumu a začněte vytvářet svůj průzkum na platformě Startquestion.
Zobrazit vše

Důvěřují nám

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo

Startquestion oceňují uživatelé na celém světě

Použijte Startquestion k průzkumu vaší cílové skupiny

 • Průzkumy zákazníků

  Zlepšete zkušenosti zákazníků tím, že nasloucháte jejich zpětné vazbě a jednáte na základě ní. Měřte NPS (Net Promoter Score), CSAT, CES nebo kladejte své vlastní otázky. Spusťte průzkum jednou, nastavte pravidelné průzkumy nebo sbírejte transakční zpětnou vazbu.

 • Průzkumy zaměstnanců

  Snadno získávejte názory zaměstnanců ve velkém měřítku a sdílejte jednoklikové zprávy se svým týmem. Spusťte průzkumy zaměstnanecké spokojenosti, hodnocení zpracování uchazečů, školení, znalostní testy a další.

 • Průzkumy použitelnosti

  Zlepšete uživatelskou zkušenost a funkce vašich webových stránek, aplikace nebo produktu. Spusťte průzkumy webových stránek sami, bez potřeby zapojení IT, a získejte okamžité odpovědi na otázky týkající se vašich produktů během několika hodin od nasazení.

 • Průzkum trhu

  Ověřte nápady na produkty nebo služby, objevte poznatky o vašem cílovém publiku a získejte názory a zpětnou vazbu na své myšlenky. Výzkum provádějte s pokročilým segmentováním.

 • Ostatní průzkumy

  Hlasování, testy znalostí, psychologická hodnocení, formuláře a kvízy. Průzkumy pro akademické nebo zdravotnické účely. Startquestion vám pomůže na každém kroku projektu.