Proč neoslovují vaše události dav?

Pošlete průzkumy po události prostřednictvím e-mailu, odkazu nebo QR kódu. Sbírejte zpětnou vazbu od tisíců účastníků najednou a rychle získávejte cenné poznatky o tom, jak organizovat nezapomenutelné události, webináře a školení.

Chcete si o nabídce nejprve promluvit? Kontaktujte nás

Důvěřují nám

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Objevte výhody provádění průzkumů po událostech

Zůstaňte v trendu a jeden krok před konkurencí

Je investice do webinářů a podcastů stále výhodná, nebo byste měli vsadit na živé události pro lepší návratnost investic? Nemusíte se spoléhat jen na odhady – organizujte události na základě konkrétních poznatků od vašich účastníků. Díky průzkumům odhalíte trendy dříve než konkurence a budete tak vždy o krok napřed.

Získejte otevřenou a upřímnou zpětnou vazbu

Pokud se vám zdá, že vaše webináře a konference nejsou tak oblíbené, jak by měly být, nezbývá vám než zjistit proč. Průzkumy jsou klíčem k odhalení pravých důvodů poklesu zájmu o vaše události, ať už je organizujete sami nebo s pomocí externí agentury.

Plánujte každý detail pro perfektní událost

Průzkumy po události vám umožní získat detailní hodnocení každého aspektu vašeho webináře, školení nebo události. Získejte cenné nápady, jak vylepšit a nabídnout skutečně neporazitelný zážitek pro vaše účastníky.

Chraňte své PR a předcházejte krizím

Průzkumy po událostech jsou nepostradatelným nástrojem pro udržení aktuálního přehledu a rychlou reakci na jakoukoliv negativní zpětnou vazbu. Odhalte i ty nejmenší problémy dříve, než se mohou změnit v PR krizi.

Funkce Startquestion užitečné při provádění hodnocení po události

Distribuce průzkumu přizpůsobena události

Zapomeňte na staré metody obtěžování účastníků žádostmi o zpětnou vazbu. Přesvědčte je, aby ji sdíleli s radostí. Startquestion přináší řadu distribučních možností – od odkazů, QR kódů, e-mailů až po SMS – díky kterým je vyplňování průzkumu hračka. Pokud zvolíte e-mail, garantujeme vysokou doručitelnost, díky možnosti odeslání průzkumu přímo z vašeho e-mailového serveru.

Personalizace na míru účastníkům a událostem

Máte na starosti organizaci mnoha událostí, webinářů či školení? Ušetříme vám čas a energii. Díky flexibilním pravidlům zobrazení ve Startquestion nemusíte průzkumy pro každou událost připravovat zvlášť. Nastavte pravidla jednou a automaticky se zaměřte na vybrané účastníky s konkrétními otázkami nebo nabídkami.

Trvalé sledování trendů a změn

Pomocí našich pokročilých trendových analytických nástrojů snadno identifikujete změny v hodnoceních časem. Rychle zachytíte jakékoli poklesy a zjistíte jejich příčiny, aniž byste museli stahovat data a pracovat s komplikovanými tabulkami v Excelu. Místo toho obdržíte přehledné grafy, které jsou okamžitě připraveny k prezentaci vaší organizaci.

Automatické generování reportů

Už žádné dlouhé hodiny strávené tvorbou reportů v Excelu. Startquestion nabízí automaticky generované reporty, které jsou okamžitě připravené k odeslání nebo prezentaci. S několika kliknutími vytvoříte přehledný PDF soubor s hodnocením události, nebo můžete sdílet odkaz na ŽIVÝ report, kde mohou všichni sledovat zpětnou vazbu v reálném čase.


Nevyhovuje vám tento vzor? Napište nám, jaké téma vás zajímá


Podívejte se na další vzory dotazníků z kategorie ostatní průzkumy

Zobrazit více

Máte nějaké dotazy ohledně průzkumu po události?

Vytvořte si bezplatný účet na Startquestion

Chcete si o nabídce nejprve promluvit? Kontaktujte nás

Startquestion oceňují uživatelé na celém světě