Mají vaši zaměstnanci pocit, že jejich názory ovliňují život společnosti?

Potýkáte se s nedostatečným tokem informací ve vaší společnosti? Využijte naše průzkumy interní komunikace k zlepšení tohoto procesu. Umožněte zaměstnancům efektivněji rozhodovat a aktivně se podílet na dění ve firmě.

Chcete si o nabídce nejprve promluvit? Kontaktujte nás

Důvěřují nám

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Objevte výhody průzkumu interní komunikace

Rychlé a efektivní rozhodování

Organizace firemních akcí a výběr benefitů může být složitý a časově náročný proces. S našimi dotazníky získáte potřebné informace rychle a efektivně. Ujistěte se, že důležité informace dorazí ke všem zaměstnancům ve správný čas, a ušetřete tak cenné zdroje.

Inteligentní správa HR rozpočtu

Maximalizujte využití omezeného rozpočtu na události a školení zaměstnanců. S našimi dotazníky můžete rozhodovat na základě přímé zpětné vazby od zaměstnanců, což zajistí, že vaše investice půjdou tam, kde přináší největší přínos.

Spravedlivý a transparentní sběr hlasů

Namísto pouhého ujišťování zaměstnanců o významu jejich hlasu jim poskytněte skutečný prostředek k vyjádření svého názoru. Pomocí našich nástrojů pro hlasování a firemních soutěží zajistíte, že každý zaměstnanec má možnost vyjádřit se na rovném základě.

Otevřenost k citlivým tématům

Anonymní dotazníky jsou nepostradatelným nástrojem pro odhalení a řešení problémů jako je diskriminace nebo šikana na pracovišti. Umožněte zaměstnancům upřímně hovořit o svých zkušenostech bez obavy z odvetných opatření.

Objevte výhody provádění průzkumů interní komunikace

Design, který podněcuje k dokončení průzkumu

Startquestion vám nabízí možnost vytvořit průzkumy s okamžitě použitelnými šablonami nebo si můžete vytvořit vlastní jedinečný design. Tento přístup zvyšuje šance na dokončení průzkumu, protože vizuálně přitažlivý design láká a udržuje pozornost. Využijte možnost přizpůsobení průzkumů firemním barvám a logu pro interní komunikaci, což zvyšuje soudržnost a identifikaci se značkou.

Pohodlné odesílání průzkumu

Nabízíme různé způsoby odeslání průzkumů, abyste mohli zvolit ten, který nejlépe vyhovuje vašim zaměstnancům. Od e-mailů, které jsou zabezpečeny proti spadnutí do SPAMu, přes sdílení odkazů a QR kódů až po umístění průzkumů přímo na vaše webové stránky. Zajišťujeme, aby průzkumy byly přístupné a snadno dostupné pro všechny zaměstnance.

Automatizace sběru informací

Zapomeňte na časově náročné manuální odesílání e-mailů a připomínání o vyplnění průzkumů. Ve Startquestion si můžete nastavit automatické odeslání průzkumů i připomínky, které se posílají pouze těm, kteří ještě neodpověděli. Všechny výsledky jsou shromažďovány na jednom místě, což vám umožní okamžitě začít s analýzou po ukončení průzkumu.

Jeden formulář pro různé potřeby

Interní komunikační průzkumy mohou sloužit jako multifunkční nástroj pro různé potřeby vaší společnosti. Ať už se jedná o registraci na jazykové kurzy, firemní akce, školení nebo zaměstnanecké výhody, vše lze efektivně spravovat prostřednictvím jednoduchých průzkumů. Tímto způsobem ušetříte čas a energii na důležitější úkoly nebo si můžete užít zasloužený odpočinek.

Jednoduchá nastavení pro složité úkoly

Startquestion vám usnadňuje řešení i těch nejsložitějších situací. Máte omezený počet lístků nebo organizujete soutěž? Nastavení kvót a omezení vám pomůže spravedlivě řešit tyto výzvy. A pokud chcete zaměstnancům nabídnout odměnu za dokončení průzkumu, naše platforma umožňuje zanechat personalizovanou zpětnou vazbu a poděkování ve zprávě. Naše funkce nabízí intuitivní řešení pro různorodé úkoly a náš tým je připraven vám pomoci s výběrem a nastavením.

Automatické reporty a efektivní týmová spolupráce

Ušetřete čas s automaticky generovanými reporty, a zapomeňte na složité manipulace v Excelu. Doporučujeme pravidelně zasílat reporty ve formátu, který vyhovuje vašemu týmu - PDF, DOC a další. Pro okamžitý přístup k živým výsledkům vytvořte odkaz na ŽIVÝ report. V HR oddělení, které se skládá z lidí pracujících pro lidi, je společná práce na projektech klíčová. Startquestion podporuje týmovou spolupráci prostřednictvím funkcí, jako je vytváření účtů pouze pro čtení nebo sdílení projektů mezi členy týmu.


Nevyhovuje vám tento vzor? Napište nám, jaké téma vás zajímá


Podívejte se na další vzory dotazníků z kategorie lidské zdroje (HR)

Zobrazit více

Máte nějaké dotazy ohledně průzkumů interní komunikace?

Vytvořte si bezplatný účet na Startquestion

Chcete si o nabídce nejprve promluvit? Kontaktujte nás

Startquestion oceňují uživatelé na celém světě