Splňují vaše webové stránky tržní standardy?

Využijte náš snadno ovladatelný a profesionální nástroj pro získávání zpětné vazby přímo na vašem webu. Sbírejte cenné názory uživatelů ve vhodném čase a kontextu, přímo v okamžiku, kdy interagují s vašimi webovými stránkami.

Chcete si o nabídce nejprve promluvit? Kontaktujte nás

Důvěřují nám

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Nechte uživatele ohodnotit vaše webové stránky a těžte z toho

Zeptejte se přesně, kde se uživatel nachází

Spusťte widgetový průzkum přímo na jejich digitálních cestách a získejte okamžitou zpětnou vazbu o jejich aktuálních aktivitách.

Propojení výsledků s vašimi daty je klíčem k úspěchu

Sjednoťte údaje z vašich interních systémů a nástrojů s reakcemi uživatelů a odhalte komplexní pohled na jejich chování a motivaci. To vám umožní lépe rozhodovat o priorizaci projektů a dosáhnout maximální efektivity.

Pronikněte do myšlenek a motivací vašich uživatelů

Data z analýzy vám dají jen polovinu příběhu. Pravým klíčem k pochopení je osobní kontakt a dotazování se samotných uživatelů. Jen tak získáte hlubší vhled do jejich myšlenek, co je motivuje a jak je přivést k úspěšné konverzi.

Co říkají naši zákazníci

opinion image

Po mnoha doporučeních jsme otestovali Startquestion, který se ukázal jako snadno použitelný a flexibilní průzkumný software. Oceňujeme vysokou kvalitu, reakční dobu a trpělivost týmu zákaznické podpory. Startquestion nám pomáhá v mnoha případech použití souvisejících se zpětnou vazbou a vidíme, že jej pro své účely aktivně používá více uživatelů a oddělení.

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader v Santander Bank Poland

Santander logo
Přečíst další recenze

Prozkoumejte funkce, které vám pomáhají rychle sbírat zpětnou vazbu od uživatelů:

Nastavte vzhled a konfiguraci přesně podle svých potřeb

Vyberte barvy a styl online průzkumu tak, aby ladily s vizuálním dojem vašeho webu. Rozhodněte, kdy a jak se má widget zobrazit: okamžitě, po určité době, při skrolování stránky nebo až poté, co uživatel zvažuje opuštění stránky.

Spusťte průzkum během několika málo minut

Vytvoření a nasazení widgetu je nyní rychlé jako blesk. Stačí připravit otázky a vložit kód na váš web. To můžete udělat sami, přes Google Tag Manager (GTM) nebo požádat vaše IT oddělení. Instalaci kódu provádíte pouze jednou a poté může tvůrce průzkumu snadno spouštět další průzkumy v panelu Startquestion.

Zaměřte se na svůj cíl s přesností

Online průzkum může být cílen na konkrétní uživatelské chování, akce nebo charakteristiky. Můžete reagovat na data, která již máte k dispozici, jako jsou výsledky průzkumu NPS nebo informace o službách, které vaši uživatelé používají. Vaše cílení bude přesné a účinné.

Optimalizujte zpětnou vazbu a získávejte maximum z vašich nástrojů

Maximalizujte využití zpětné vazby uživatelů s našimi integračními možnostmi. Se Startquestion můžete automatizovat přenos uživatelského zpětného vzkazu přímo do vašeho CRM, zobrazit ho v Google Analytics nebo sdílet přes Slack. Naše platforma umožňuje jednoduchou integraci s nejpopulárnějšími nástroji, včetně Zapier, Freshmail, Salesmanago, Thulium, Google Analytics, Zendesk a mnoha dalšími. Tímto způsobem získáte co nejvíce hodnoty z vaší zpětné vazby a můžete efektivněji řídit své podnikání.


Nevyhovuje vám tento vzor? Napište nám, jaké téma vás zajímá


Podívejte se na další vzory dotazníků z kategorie uživatelská zkušenost (UX)

Zobrazit více

Máte nějaké dotazy ohledně zpětné vazby k produktu?

Vytvořte si bezplatný účet na Startquestion

Chcete si o nabídce nejprve promluvit? Kontaktujte nás

Startquestion oceňují uživatelé na celém světě