Naslouchejte svým zaměstnancům

Víte, jak cenné jsou názory vašich zaměstnanců o vaší firmě a jejích procesech? Využijte online průzkumy k získání klíčové zpětné vazby pro rozvoj vaší společnosti a posílení pracovních vztahů.

Důvěřují nám

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo

Interní komunikace

Mají vaši zaměstnanci pocit, že jejich názory ovliňují život společnosti?

Potýkáte se s nedostatečným tokem informací ve vaší společnosti? Využijte naše průzkumy interní komunikace k zlepšení tohoto procesu. Umožněte zaměstnancům efektivněji rozhodovat a aktivně se podílet na dění ve firmě.

Více o průzkumech interní komunikace šipka vpravo

Hodnocení školení

Proč školení zaměstnanců nepřináší očekávané výsledky?

Po každém školení proveďte průzkum, který vám rychle a efektivně poskytne přehled o jeho účinnosti. Snadno vytvářejte srozumitelné reporty z výsledků a zajistěte, že vaše investice do školení zaměstnanců jsou správně směrovány.

Více o hodnocení školení šipka vpravo

Vědomostní testy

Mají vaši zaměstnanci potřebné znalosti a dovednosti?

I když jsou testy znalostí často spojovány se vzdělávacím sektorem, pro podnikání představují mimořádně efektivní nástroj. Umožňují vám rychle a s minimálními náklady ověřovat úroveň znalostí a zkušeností zaměstnanců. Také jsou skvělým způsobem, jak zefektivnit práci oddělení lidských zdrojů, školitelů a náborových pracovníků.

Více o testech znalostí šipka vpravo

Exit Interview

Proč zaměstnanci odcházejí ke konkurenci?

Odhalte pravé příčiny, kvůli kterým vaši zaměstnanci odcházejí. Proveďte průzkum Exit Interview a využijte naše analytické nástroje pro rychlé vyhodnocení a generování reportů. Tato data vám poskytnou cenné informace, jak si udržet vaše nejtalentovanější pracovníky.

Více o Exit Interview šipka vpravo

360° zpětná vazba

Proč nesprávní lidé drží vedoucí pozice?

Chcete objektivně posoudit výkon vašich zaměstnanců? Získejte zpětnou vazbu od kolegů na různých pozicích a získáte tak komplexní pohled na výkonnost zaměstnanců. Tato data jsou ideálním základem pro spravedlivé rozhodování o platových zvýšeních a povýšeních.

Více o 360 stupňové zpětné vazbě šipka vpravo

Spokojenost zaměstnanců

Proč se zaměstnanci nechtějí zapojit do života společnosti?

Podle výzkumů v oblasti HR, spokojení zaměstnanci jsou ve své práci mnohem více angažovaní a motivovaní. Využijte osvědčené metody měření spokojenosti zaměstnanců (ESAT) a jejich závaznosti (eNPS) pro získání důkladného přehledu o silných a slabých stránkách vaší společnosti. Udržujte tak průběžný přehled o situaci a efektivně reagujte na výzvy.

Více o průzkumu spokojenosti zaměstnanců šipka vpravo

Onboarding

Věděli jste, že každý druhý zaměstnanec opustí zaměstnání během prvních čtyř měsíců?

Snižte fluktuaci zaměstnanců efektivně díky online průzkumům. Detailně prozkoumejte onboardingový proces s našimi předpřipravenými šablonami, které umožňují automatické odesílání výsledků a nabízejí pokročilé sledování trendů ve vytvořených reportech.

Více o průzkumu onboardingu šipka vpravo

Candidate Experience

Proč nejlepší kandidáti volí konkurenci?

Výzkum Candidate Experience má dopad daleko za hranice náborového procesu. Využijte poznatky z průzkumů kandidátů nejen pro zlepšení náborových strategií, ale také pro budování pozitivního obrazu vaší společnosti a pro vylepšení celkového zážitku zaměstnanců.

Více o Candidate Experience šipka vpravo

Proč zkoumat se Startquestion?

 • ikonka

  Dlouholetá expertiza a důvěra

  S více než 10 lety zkušeností a jedním miliónem vytvořených průzkumů jsme si získali důvěru více než 20 000 firem. Naše služby neustále zdokonalujeme na základě cenné zpětné vazby od našich zákazníků, což nám umožňuje stále růst a inovovat.

 • ikonka

  Vynikající zákaznická podpora

  Jsme hrdí na to, že naše zákaznická podpora je vysoce hodnocena našimi klienty. Jsme zde, abychom vám poskytli veškerou potřebnou pomoc a rady týkající se průzkumů a našeho systému, aby váš zážitek byl co nejpříjemnější.

 • ikonka

  Tipy a nejlepší postupy

  Naši klienti mají přístup k obsáhlému blogu plnému užitečných tipů a nejlepších postupů. Naučíte se, jak formulovat efektivní otázky, dosáhnout vysoké míry odpovědí a maximálně využít získaných dat.

 • ikonka

  Zabezpečení na podnikové úrovni

  Zajistíme, že vaše data budou v bezpečí a zpracovávána v souladu s GDPR. Naše služby jsou důvěryhodné pro největší podniky, banky a lékařské instituce, což svědčí o naší schopnosti ochránit citlivé informace.

Startquestion oceňují uživatelé na celém světě

Co říkají naši zákazníci

opinion image

Po mnoha doporučeních jsme otestovali Startquestion, který se ukázal jako snadno použitelný a flexibilní průzkumný software. Oceňujeme vysokou kvalitu, reakční dobu a trpělivost týmu zákaznické podpory. Startquestion nám pomáhá v mnoha případech použití souvisejících se zpětnou vazbou a vidíme, že jej pro své účely aktivně používá více uživatelů a oddělení.

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader v Santander Bank Poland

Santander logo
Přečíst další recenze
obrázek bloku

ENTERPRISE PLÁN

Řešení pro týmy a firemní zákazníky hledající individuální přístup

Doplňující funkce Enterprise plánu:

 • white label průzkumů pod doménou společnosti,
 • sdílení mezi více uživateli,
 • individuální SLA, DPA a fakturace,
 • vlastní success manažer.

Rádi si vyslechneme vaše potřeby na contact@startquestion.cz